Tente ve Branda Sistemleri

25.12.2015
211
Tente ve Branda Sistemleri

HakTent branda hem yurtiçinde hem de yurt dışında farklı ürün seçeneklerini en uygun fiyatlara sunmaktadır. www.haktent.com sitemize girdiğinizde her zevke ve her ihtiyaca uygun ürünlerimizi gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. İster eviniz için ister işyeriniz veya siteniz için, nerede kullanmak isterseniz en modern tasarımlarda size branda ve tente sistemleri hizmetini sunabilmek için çalışıyoruz.

Kış gelince açık alana sahip olan mekanların en büyük korkusudur müşterilerin soğuktan şikayetçi olmaları. Fazla ısıtıcı kullanmak ise açık alanda sadece fazla masrafa sebebiyet verir. Bunun yerine hem klas bir görüntüye sahip hem de uygun fiyatlı şeffaf alan ürünlerini incelemek istemez miydiniz? Yaz mevsimlerinde mekanlarınız dekorasyonu ile ayrı ilgi çekiyor olabilir, ancak çoğunluğu açık olan bir mekan işletiyorsanız sıcağı seven müşterilerinizin sizi kışın da tercih etmesini bekleyemezsiniz. Siz müşterilerinize en sıcak ortamı sağlayabilin diye biz size en modern tasarımlarımızı sunuyoruz. Bu uygulamayı kendi evinizde kışın da bahçenizin tadını çıkarmak için gerçekleştirebilirsiniz.

Havuzlu sitelerde sonbaharda dökülen yaprakları havuzların üzerinden temizlemek her zaman sıkıntı olur ve fazladan mesai gerektirir. Buna ayıracağınız zamanı ufak ve kolay bir çözümle azaltabilirsiniz. Haktent kalitesi ile üretimleri yapılan havuz brandaları sizler için en kolay çözüm olacaktır. Branda ürünlerimizin su geçirmezlik garantisi vardır ve özel yapıştırma makineleri ile birbirlerine eklenerek büyük boyutlara ulaştırılabilmektedir. İçerideki su kesinlikle kaliteli brandalarımız sayesinde dışarı çıkmayacaktır. Tabi bunun yanında dışarıdan herhangi bir sıvının veya atığın içeri girmesi de engellenmiş olacaktır. Havuzunun çok büyük veya çok küçük olabilir. Bizim için bu hiç sıkıntı değil, istediğiniz ebatlarda ve ölçülerde özel olarak brandalarınızı hazırlamaktayız.

Tente sistemleri hizmetimiz ile evine veya işletmesine ihtiyacına uygun yeni bir görüntü kazanmak isteyenlere yardımcı oluyoruz. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda farklı tente modelleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Türkiye’de pergola (pergole) tente sistemleri pek bilindik bir sistem değildir. Ancak bu sistem ile hem yazın güneşten hem de kışın yağmurdan korunabilirsiniz. Sizler için özel olarak tasarladığımız pergola sistemlerinin etrafını camla kapatabilir ve değişik bir görüntü elde edebilirsiniz. Pergolalar sayesinde yatay olacak şekilde bükümlü duran farklı çatılarınız olabilir.

Pergola sistemi ile gelişmekte olan bir diğer alan da motorlu tentelerdir. Bu tente sistemlerini çok farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Tamamen otomatik olarak çalışan bu sistemler kumandalı olarak çalışmaktadır.

Raylı tenteler ise tercih edilen farklı bir tente sisteminden oluşmaktadır. Size en uyacak tente türünü seçmede konusunda uzman personelimiz yardımcı olmaktadır. İstediğiniz ürün kataloglarımızda bulunmuyorsa sizin istekleriniz doğrultusunda baştan her türlü tente branda ihtiyacınızı karşılayacak en kaliteli ürünlerin üretimini gerçekleştirebiliriz.

Bizlere ulaşmak için 0212 695 24 00 telefon numarasını kullanabilir veya her türlü sorunuz için bilgi@www.haktent.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.