Alanlarınız Daha Aydınlık Olsun

22.11.2015
123
Alanlarınız Daha Aydınlık Olsun

ALANLARINIZ DAHA AYDINLIK OLSUN

Artan nüfus, kentsel dönüşüm, yüksek katlı binaların gündelik yaşantıyı duvarlar arasına hapsettiği bir dönemdeyiz. Çalışırken ofisin, otururken evin, kahve içmeye ya da yemek yemeye çıkıldığında kafelerin duvarları yüzünden havanın aydınlığı görülemez oldu. Hatta buralarda klimanın mevsimine göre serinleten ya da ısıtan yapay havası açık havayı teneffüs etmeye özlem doğurdu. Bu nedenler ile sosyal hayatta, tam da bu özlenenler ile keyif yaratacak alanlar aranmaktadır. Duvar yerine camekân, çatı yerine açılır kapanır bir sistemin tercih edilmesi ihtiyacı da bundandır.

 

Evinizde değerlendirebileceğiniz alanlarda örneğin bahçeniz ya da teras katınızda açık alanınızı pergola, tente, branda uygulamaları ile ferah ve kullanılabilir bir alana dönüştürebilirsiniz. İster açık havada oturmak istediğiniz alanınızda, yağmurlu havalarda ya da güneşin yaktığı günlerde belki de kar yağarken geçirdiğiniz vaktin keyif dolu geçirmesini sağlayabilirsiniz.

 

İsterseniz de bu alanlarınızı kapalı kış bahçesi haline getirerek de yararlanabilirsiniz. Yalnız ev uygulamalarında değil işletmeyi düşündüğünüz kafeniz için de çok kullanışlı uygulamalardır. Daha aydınlık ve ferah salonlar oluşturarak, müşterilerinize rahatlık sunabilirsiniz. Bu sayede değerlendirecek alanları arttırırken, daha enerjisi yüksek atmosfer yakalayabilirsiniz.

 

Kaliteli, uygun, hızlı ve dayanıklı ürün ve hizmet kalitesi ile Haktent firması aradığınız branda, tente, pergola, kış bahçesi, havuz brandası alanlarında hizmet vermekte ve ürünler sunmaktadır. İnternet adresi www.haktent.com olan firma, zevkinize uygun bir şekilde kullanım alanınızı değerlendirmenizi sağlar.

 

Gerekli ölçümleri alarak, hızlı bir çalışma ile uygun olan ürünü size sunar. Ayrıca, ürünlerin sabit olanlarının yanında, günümüz teknolojisine uygun olarak üretilen çeşitleri de firma tarafından sağlanmaktadır. Örneğin, gün ışığı sensörlü bir tente sistemi ile sizin düşünmenize gerek kalmadan ışığın azaldığını algılayarak, kendi açılıp kapanmasını otomatik olarak sağlayacaktır. Bu sistem hayatınıza kolaylık ile gün ışığını taşımanıza yarayacaktır.

 

Pergola tente sistemleri hakkında daha detaylı bilgi verilebilir. Örneğin, otomatik olması çoğu zaman bozulması riskine karşı haklı tereddütler doğurmaktadır. Firma, bu konuda kendi markasını ve garantisini sunarak kendisini tercih eden müşterilerine garantör olmaktadır. Bu da müşterilerin tercihi konusunda iç huzuru sağlamaktadır.

 

Ayrıca, pergola tente sisteminde yağmur ya da kar yağdığında her hangi bir akıntıya sebebiyet vermediğinden kullanışlılığı kanıtlanmıştır. Katlandığında dahi yağmur suyunu içinde tutmakta, akıtmamaktadır. Ürünler firmanın kendi üretimi olduğundan, üretilirken kaliteli malzeme kullanıldığından yağmur ya da kar suyu yediğinde paslanma yapmamaktadır. Uzun süre kullanımlı olması, yapılacak olan yatırıma değer sağlayacaktır. 0212 695 24 00 – 0542 315 93 59